powermilk.pl

powermilk – gry, komputery, gsm

darmowe gry online
Gry

Najlepsze darmowe gry online

Darmowe gry online są doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu i zabicie nudy. Warto wybierać te, które dodatkowo rozwijają analityczne myślenie.

Najciekawsze darmowe produkcje

Jedną z najciekawszych gier jest Avokiddo Emotions. W tej grze możesz karmić zwierzęta i następnie obserwować ich reakcję. Przykładowo po nakarmieniu żyrafy czekoladą ona się krzywi. Jednocześnie można komentować zachowania zwierząt oraz lepiej je poznać. W grze jest dostępny również tryb wieloosobowy, dzięki czemu możesz prowadzić rozgrywkę razem ze swoimi przyjaciółmi. Następną produkcją wartą uwagi jest Kids Brain Buddy, która jest przygotowana z myślą o najmłodszych. Głównym zadaniem gracza jest dopasowywanie obrazków oraz układanie ich we właściwej kolejności. Dostępne są różne opcje rozgrywki, takie jak Różnice, Gra pamięciowa oraz Układanie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wraz z postępem zwiększa się poziom trudności. Dlatego nawet starsze dzieci mogą być zainteresowane taką formą zabawy. Jedną z popularniejszych gier w ostatnim czasie jest Logic Free, która również jest dostępna za darmo w internecie. Do dyspozycji gracza przeznaczone są aż cztery tryby. Są to kolejno: Rytm, Sudoku, Listonosz oraz Labirynt. W labiryncie należy przeprowadzić jeżyka do końca mapy, natomiast alternatywną wersją labiryntu jest tryb listonosz.

Gry logiczne

Duża liczba trybów sprawia, że nawet starsze osoby mogą się dobrze bawić podczas grania. Jest to doskonała rozrywka, która zmusza do myślenia oraz pobudzenia szarych komórek. Dla najmłodszych graczy świetną propozycją jest Puzzles For Kids. Jest to niezwykle prosta, ale jednocześnie dobrze wyglądająca produkcja pod względem graficznym. Dziecko uczy się w niej dopasowywać przedmioty do określonych kształtów. Sprawia to, że bardzo szybko poznaje ono nowe figury geometryczne. Nawet bardzo młode osoby powinny sobie poradzić z rozgrywką. Na uwagę zasługuje także Creator Islands, która pochodzi z serii Lego. Zadaniem gracza jest stawianie budowli z elementów rozsypanych na mapie. Pomocne są zwierzęta, dzięki którym można poznawać nowe wyspy oraz konstrukcje. Budowle mogą być także przebudowywane w zależności od tego jakie wyzwanie się pojawi. Niezwykle ciekawa jest gra Hedgehog Free, która przedstawia zabawne przygody jeżyka. Jest on głównym bohaterem, a celem jest pomaganie mu w wypełnianiu kolejnych zadań. Dzięki temu gracze mogą budować historię wspólnie z jeżykiem. Warto dodać, że w internecie można także za darmo zagrać w gry karciane, sudoku, szachy, warcaby.

Gry online dla najmłodszych

Dostępnych jest wiele stron internetowych, które oferują rozrywkę całkowicie bezpłatną. W Lego Juniors Create & Cruise gracze muszą pokonać trasę oraz zebrać klocki, które się na niej pojawiają. Po ukończeniu każdego etapu otrzymuje się specjalne elementy, które mogą służyć do wyposażenia pojazdu. Warto zauważyć, że pojazd może być także przerobiony na inne maszyny, takie jak statki oraz helikoptery, które ułatwiają przejście następnych etapów. Dla fanów gier logicznych przygotowana została Logicland Free, w której liczy się inteligencja. Dostępne zadania logiczne wymagają użycia myślenia. Jest to jednak propozycja dla starszych graczy, ponieważ młode osoby mogą się w niej nie odnaleźć. Ciekawą grą edukacyjną jest Polska Inspiruje, w której masz okazję poznać znanych Polaków oraz ich osiągnięcia. Możesz wykonywać eksperymenty w specjalnie przygotowanym laboratorium razem z Marią Curie-Skłodowską lub wprawić Ziemię w ruch z Mikołajem Kopernikiem. Niestety liczba bohaterów nie jest duża, dlatego grę można szybko skończyć. Darmowe gry online nie są tak rozbudowane jak oficjalne produkcje, ale mimo to potrafią zapewnić świetną zabawę nawet na wiele godzin.