powermilk.pl

powermilk – gry, komputery, gsm

fajne gry 2021
Gry

Fajne gry 2021- planszówki oraz gry komputerowe

2021 rok oznacza wkroczenie na rynek wielu ciekawych gier, zarówno planszowych jak i komputerowych. Niezależnie od posiadanych preferencji, każdy z pewnością znajdzie ciekawy tytuł dla siebie.
Oczywistym jest stwierdzenie, iż obecnie gry planszowe zyskują coraz więcej fanów, dzięki czemu warto znać kilka interesujących tytułów.

Fajne gry 2021- gry planszowe

Pośród nowości odnośnie roku 2021, odnaleźć można kilka wyczekiwanych tytułów. Fani wszelkich planszówek z pewnością na bieżąco śledzą zapowiedzi czy też premiery dowolnych nowych gier.

Jednym z interesujących tytułów jest przede wszystkim Wiedeński Łącznik, czyli szpiegowska gra planszowa w czasach Zimnej Wojny. Wspomniany tytuł jest idealną propozycją dla osób, które uwielbiają rozwiązywanie różnorodnych zagadek kryminalnych. Uczestnicy danej rozgrywki wcielą się w szpiegów CIA, którzy prowadzą tajną operację w czasach Zimnej Wojny. Zadaniem graczy jest dokładnie przeglądanie akt, łamanie szyfrów czy też ucieczka od agencji wywiadowczych.

Miłośnicy gier planszowych z pewnością kojarzą grę, jaką jest Talisman. Jednakże, nowością wydaje się być fakt, iż w 2021 roku wychodzi Talisman: Star Wars. Wspomniany tytuł jest niezwykłą propozycją dla każdego fana tradycyjnego Talismana, który został wzbogacony o fabułę z filmu Star Wars. Podczas rozgrywki należy skupiać się na umacnianiu swej postaci poprzez udział w walkach czy też za sprawą gromadzenia różnorodnych istotnych przedmiotów. Każda gra kończy się konfrontacją z Imperatorem Palpatine’em.

Kolejną nowością jest Bonfire. Wspomniana gra charakteryzuje się piękną szatą graficzną. Gracze wcielają się w gnomy, których zadaniem jest na przykład nauka rozpalania ogniska. W grze dostępni będą również Strażnicy Światła, którzy będą powierzać różnorodne zadania każdemu graczowi. Wygrywa ten, kto zrealizuje najwięcej zadań oraz najbardziej rozświetli swe miasto.

Fajny gry 2021- gry komputerowe

Coraz więcej ludzi jest na bieżąco ze wszelkimi nowościami odnośnie gier komputerowych. Możliwym jest stwierdzenie, iż 2021 rok przepełniony jest wieloma nowymi oraz interesującymi tytułami.

Wielu fanów z pewnością wyczekuje premiery gry Far Cry 6. Wspomniany tytuł jest swoistą kontynuacją owej serii gier. Podczas rozgrywki każdy gracz doświadczy z pewnością wielu pożarów, chaosu czy też niespodziewanego szaleństwa. Główna akcja toczy się na wyspie Yarna, na której doszło do powstania ludności przeciwko dyktatorowi.

Kolejnym wyczekiwanym tytułem jest Resident Evil Village. Owa gra jest ósmą częścią popularnej serii, której miejsce akcji rozgrywa się w upiornym mieście. Odpowiednia dawka horroru oraz elementy przetrwania z pewnością spodobają się wszystkim fanom gier komputerowych.

Jednym z niezwykle interesujących tytułów wydaje się być God of War: Ragnarok. Całość akcji osadzona jest w czasie trwającego Ragnaroku, czyli zmierzchu bogów. Zadaniem gracza jest wcielenie się w główną postać, która bierze udział w bitwie pomiędzy nordyckimi bóstwami a olbrzymami.