Strona główna
Gry
Tutaj jesteś

Najciekawsze gry dla chłopców

26 kwietnia 2021 gry dla chłopców


Gry dla chłopców to przede wszystkim strzelanki oraz gry wyścigowe. Jedną z najciekawszych jest Formula One Grand Prix wyprodukowana przez studio MicroProse w 1992 roku.

Jakie gry dla chłopców?

Jest to rewolucyjna produkcja, która wywarła duży wpływ na symulatory wyścigowe. W grze są dostępne realne tory Formuły 1, które zostały doskonale odwzorowane. Fizyka jazdy stoi na bardzo wysokim poziomie, a trójwymiarowe bolidy zachowują się bardzo realistycznie. Uszkodzone auta są z toru zabierane przy użyciu dźwiga, tak samo jak w normalnych wyścigach. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na przyspieszanie samochodów oraz zużycie opon. Jest to doskonała gra dla fanów Formuły 1, która jest niezwykle przystępna. Nauka jazdy może zająć trochę czasu, ale po jej opanowaniu przygotuj się na świetną zabawę. Na uwagę zasługuje także Hi-Octane z 1995 roku, w której gracz może brać udział w wyścigach z udziałem bolidów futurystycznych. Pojazdy są opancerzone oraz posiadają broń pokładową, która pomaga wyprzedzić przeciwników lub nawet ich wyeliminować. Na szczególną uwagę zasługują otwarte trasy oraz duża ilość pojazdów dostępnych dla graczy. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Bullfrog, które stworzyło grę w mniej niż 8 tygodni. Ciekawą grą dla chłopców jest także Death Rally, która jest pozycją typowo zręcznościową.

Gry wyścigowe

W tej grze nie ma żadnych zasad, a w wyścigach biorą udział małe samochodziki, które ścigają się na śmierć i życie. Przeciwników można likwidować, a każdy sukces nagradzany jest gotówką, która umożliwia ulepszenie pojazdu. Warto dodać, że gry wyścigowe to nie tylko samochody, ale również motocykle. Dobrym przykładem jest Road Rash wyprodukowane przez studio Electronic Arts. Jest to połączenie wyścigów z klasyczną bijatyką, która umożliwia wykorzystanie przedmiotów do walki podczas rywalizacji na torze i ulicy. Gracze muszą również być ostrożni oraz uważać na policję i ruch uliczny. Otwarty świat jest doskonale przedstawiony w serii Grand Theft Auto. Jedną z najpopularniejszych części jest GTA 2, która pomimo upływu lat cały czas cieszy się dużą grywalnością. Obraz jest dobrze wygładzony, a tekstury przefiltrowane prawidłowo. Na uwagę zasługują również świetne efekty oświetleniowe oraz oprawa audiowizualna. Muzyka, która została zaimplementowana do gry doskonale podkreśla panujący klimat. Kolejną grą wartą uwagi jest Red Dead Redemption II, w której gracz przenosi się na Dziki Zachód.

Gry strzelanki

Fabuła jest niezwykle złożona oraz wciągająca i przedstawia losy gangu Dutcha van der Lindego. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim malowniczy krajobraz oraz otwarty świat. Do dyspozycji gracza jest wiele rodzajów broni, które dodatkowo można personalizować według osobistych preferencji. Warto dodać, że Red Dead Redemption II zostało stworzone na bazie technologii wykorzystanej w serii gier GTA. Jeżeli chodzi o gry dla chłopców to nie może zabraknąć takiej produkcji jak Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Rozgrywka jest prowadzona z perspektywy trzeciej osoby, a głównym zadaniem gracza jest pokonanie międzygalaktycznego imperium zła. Pojedynki na miecze świetlne dostarczają wielu emocji, a sama fabuła jest bardzo interesują. Doskonała jest także grafika, ponieważ wykorzystano nowe, wydajne silniki graficzne. Świat jest oczywiście wiernie odwzorowany i nie różni się niczym od tego, który pamiętamy z filmów Gwiezdnych Wojen. W zestawieniu nie może zabraknąć Resident Evil 3, która jest postapokaliptyczną grą o zombie. Warto zauważyć, że produkcja została także zekranizowana i zdobyła fanów na całym świecie.

Redakcja powermilk.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat elektroniki, gier, smartfonów, internetu, komputerów oraz multimediów staje się jeszcze bardziej fascynujący i dostępny! Jesteśmy miejscem, gdzie pasja do nowych technologii spotyka się z praktyczną wiedzą, tworząc inspirujące źródło informacji dla wszystkich entuzjastów cyfrowego świata.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

głośniki gamingowe
zestaw do gier
gry edukacyjne dla dzieci

Jesteś zainteresowany reklamą?

gry edukacyjne dla dzieci