Strona główna
Multimedia
Tutaj jesteś

Jakie funkcje ma zegarek Garmin Fenix 6X Pro?

26 maja 2022 zegarek Garmin Fenix 6X Pro

Już odkąd w użycie weszły pierwsze telefony komórkowe, bardzo często można było się spotkać z osobami używającymi telefonu zamiast zegarka. Bardzo trudno jednak znaleźć zegarek, który mógłby zastąpić telefon. Niemniej, firmie Garmin udało się w dużym stopniu ziścić tą ideę, a osoby używające Garmin Fenix 6X Pro wyciągają swoje smartfony z kieszeni znacznie rzadziej. Jest to możliwe dlatego, że zegarek Garmin Fenix 6X Pro posiada wszystkie z najczęściej używanych w telefonach funkcji. Co dokładnie potrafi ten innowacyjny zegarek? Poniżej omówimy wszystkie jego możliwości!

Codzienność z zegarkiem Garmin na ręku

Choć niegdyś byłoby to niewyobrażalne, najnowszy zegarek firmy Garmin może na wielu płaszczyznach całkowicie zastąpić nowoczesnego smarfotna. Urządzenie potrafi nie tylko wyświetlać prognozę pogody, wyświetlać wiadomości SMS i e-mail oraz odmierzać przebytą ilość kroków. Z zegarkiem Garmin Fenix 6X Pro można również odtwarzać muzykę na popularnych platformach streamingowych, odbierać połączenia telefoniczne, a nawet wykonywać płatności zbliżeniowe. Jednocześnie bateria zegarka jest znacznie lepsza niż w przypadku nowych smartfonów, a urządzenie potrafi wytrzymać nawet trzy tygodnie na jednym ładowaniu. Jakby tego było mało zegarek Garmin Fenix 6X Pro ma aż 32 gigabajty pamięci użytkowej, dzięki czemu można go używać jako pojemnego pendrive’a. Oczywiście wszystko to w połączeniu ze standardowymi funkcjami zegarków, takimi jak alarm, stoper i kalendarz.

Garmin Fenix 6X Pro idealny dla podróżników

Warto też wspomnieć o niezwykłym systemie GPS w zegarku Garmin. Urządzenie potrafi wyświetlać bardzo dokładne położenie użytkownika na mapie, jednocześnie pokazując mu trasę do wyznaczonego punktu, najważniejsze obiekty w pobliżu oraz wiele innych informacji przydatnych podczas sprawdzania drogi. Nie brakuje też wysokościomierza oraz kompasu i barometru, które szczególnie przydają się podczas przemierzania górskich szlaków.

Sportowy zegarek nowej generacji

Garmin Fenix 6X Pro świetnie nadaje się również do treningów i innych aktywności sportowych. Zegarek potrafi mierzyć postępy przy kilkunastu różnych formach aktywności fizycznej, od biegania i kolarstwa, przez wspinaczkę górską i ćwiczenia na siłowni, aż po pływanie na basenie i inne popularne odmiany sportu. Ponadto urządzenie wykazuje ilość spalanych kalorii, tętno i puls użytkownika, a nawet pokazywać jak zestresowany i obciążony jest organizm danej osoby. Niezastąpiona wydaje się być również funkcja wykrywania wypadków i niebezpieczeństw, w trakcie których przesyła dane o lokalizacji do wybranych numerów kontaktowych.

Redakcja powermilk.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie świat elektroniki, gier, smartfonów, internetu, komputerów oraz multimediów staje się jeszcze bardziej fascynujący i dostępny! Jesteśmy miejscem, gdzie pasja do nowych technologii spotyka się z praktyczną wiedzą, tworząc inspirujące źródło informacji dla wszystkich entuzjastów cyfrowego świata.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Galaxy Samsung A33 5G
zestawy do wideokonferencji
drukarki do kodów kreskowych

Jesteś zainteresowany reklamą?

drukarki do kodów kreskowych